Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB nenačíta neotvorí

USB 14,8 GB sa po vložení nezobrazí ako disková jednotka.
Predpokladám, že problém vznikol pri kopírovaní v práci na pracovnom počítači (počítač je pomalý posledný mesiac), kopírovanie zopár súborov z počítača na USB zamrzlo, trvalo asi desať minút, tak som USB vytiahol a vypol počítač. Doma sa neviem na USB dostať. Po vložení počítač spraví zvuk ako keď pripojím USB. Skúšal som toto a USB ďalej nefunguje: 1. aktualizovať ovládač, 2. odinštalovať ovládač (USB po pripojení automaticky doinštaloval), 3. spustiť program na obnovu súborov, ten nenašiel USB, 4. mám ďalšie rovnaké USB, ktoré funguje v tom istom porte na USB, 5. na obrázku prikladám screen - V správca zariadení je zobrazená jednotka F a v správe diskov ju nevidím, dole keď rozkliknem ako keby som chcel odstrániť zariadenie tak zariadenie tam nie je [94413-usb-neotvori-png]

To by byla vidět v tom správci buď jako neiniicializovaná nebo RAW. Teda pokud to neni ten druhý disk (disk 1), který je mimo obraz.
Pokud by počítač flešku viděl, je slušná naděje z ní něco dostat.
Pokud by flešku neviděl, tak prostě umřela.
Setkal jsem taky s tím, že fleška byla vidět, ale jakoby v ní nic nebylo (neukazovala se ani žádná velikost), vypadalo to jako čtečka karet, ve které neni karta (jako na přiloženém obr. ale tam je skutečná čtečka, ne mrtvá fleška). I to se dalo opravit, teda se ztrátou dat (ale o ně nešlo), pak to nějakou dobu fungovalo a stalo se to znova, pak po kratší době, tak jsem usoudil že ta fleška je na nic.

Rozhodně bych si tu (ne)funkčnost ověřil ve více počítačích, nekdy se hw chová podivně, tváří se nefunkčně a pak zázračně obživne a podobně.