Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názory na Windows 11

Ahoj všem chtela bych se Vás zeptat jestli má smysl přecházet z WIN 10 na WIN 11 na internetu jsem četla hodně negativních komentářů že prý WIN 11 je pomalý. Máme ve firmě pracovní notebooky a tak si nemůžeme dovolit aby byly notebooky pomalé a tak se ptám na vaše názory jestli ano či ne. Děkuji všem a přeji příjemné pondělí :)

na firemné, kolektívne hry, práca sa videom, grafikou, zábavky s pimpratami hopsajúc na monitore je na podporovanom HW W11 stabilnejšia, nežerie množstvo systémových prostriedkov, je nejaké to promile rýchlejšia oproti W10.

Pri účtovníctve stačí WXP_NT dokonca nadstavba MS DOS.

Obzvlast ve firme je to nesmysl. Win11 jsou pro domaci uzivatele, aby to ozkouseli a Microsoft to mel cas opravit tak, aby to ve firmach bezelo ok.
Protoze podpora Win10 je do 2025, tak o prechodu zacni uvazovat behem 2024.