Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřeboval bych vytvořit databázi

Dobrý den, najdu zde spolehlivého člověka na vytvoření databáze produktů jednotlivých výrobců, poptávky a nabídky zákazníků, příprava odesílání emailů, vyhledávání produktů na základě EAN kódu, možná přidáme další účely v průběhu programování? Access nebo web.
Ideálně mne kontaktujte na
Tomáš Drahokoupil
t.drahokoupil@tac-tools.cz
+420 777 935 525
www.tac-tools.cz

možná přidáme další účely v průběhu programování?

No to bude mít programátor radost. Takhle se to nedělá. Nejdřív se musí udělat analýza, co a jak je přesně potřeba a programátor to pak "jenom" naprogramuje. To je jako kdybys začal stavět dům a během stavby měnil plány a dispozice domu.

Asi bych neměl odkazovat na "konkurenci", ale dotaz bude vhodnější vložit sem: https://webtrh.cz/f101

Naprogramování na míru bude hodně drahé, možná by bylo vhodnější použít nějaký hotový systém pro řízení výroby.