Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus notebook nejde po reinstalaci zapnout

Zdravim, uz fakt nevim co delat, tak pisu zde.
Mam takovy problem, mesic zpatky jsem se snazil preinstalovat windows, protoze mi to sam nabizel, kamarad mi poradil, ze to byla instalace win11, ale od te doby mi nejde zapnout, sekla se aktualizace na 64% a pise to, ze se pocitac par krat restartuje, ale kdybych ho nemel vyply, tak by se restartovaval do dneska, na netu jsem na to nic nenasel, neni tu nekdo zkusenejsi a neporadi co delat? V biosu nevim co udelat a recovery mód mi nejde. Dekuji za kazdou odpoved

A jaká, když tam recovery nefunguje a původní OS jsi rozbil těmi 64 % Win 11? Tedy možnost je- instalační disk si půjčíš. Jestli máš optickou mechaniku, tak to lze i z DVD. Prostuduj si ty odkazy, ať o tom víš alespoň nějaké základy. Nebo popros někoho znalého.
V BIOSu můžeš zkusit defaultní nastavení + Save a restart.

pokial je to asus a máš ho registrovaný na asuse,reinštalačné a obnovovacie médiá je možné stiahnuť priamo zo zákazníckeho profilu registrovaného užívatela....okrem toho má obvykle každý novší asus notebook skrytú a dobre chránenú recovery oblasť na disku,ktorú nezničí ani formátovanie ani inštalátor win,takže pokial máš záchranné médium na obnovu systému,je tam možnosť reinštalácie čistého OS z tejto chránenej časti disku,obsahuje výlučne systém bez pridaných programov od asusu a iných- je to možnosť,ktorá sa týka nb asus s rokom výroby 2018 a novších....