Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s internetem od O2

Ahoj, budu přecházet k jinému poskytovateli internetu a zvažuji internet od O2. Rád bych se zeptal na vaše zkušenosti s internetem od O2 (stabilita, případné problémy s připojením, technická podpora, rychlost atp.). Na mé adrese O2 nabízí pouze "Internet HD Bronzový s modemem", jehož rychlost je až 20 Mb/s. Jakou mám očekávat průměrnou rychlost, když je to 20 Mb/s? Díky moc všem za zkušenosti.

Všem děkuju za odpovědi a rady :) Podle toho, co píšete, to nevypadá na žádnej zázrak.

Jen bych se ale ještě chtěl zeptat na vysvětlení ohledně Mbit/s vs. Mb/s, je to teda to stejné? Tzn. čistě hypoteticky, kdybych měl soubor o velikosti 100Mb, tak bych ho měl s internetem o rychlosti 100 Mb/s (Mbit/s) stáhnout za 1s?
Vycházel jsem třeba z této kalkulačky https://www.gbmb.org/mbit-to-mb ... kde je Mb osmina Mbit.