Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťové prvky - odhad ceny

Novsi je tam akurat ten Fortigate router, Junipier je stary 100mb kram, a tie poe switche vyzeraju ako zo stodoly.
Fortigate podla mna predas, o zvysku dost pochybujem.
Mozno by som ja(alebo niekto iny) kupil na siet tie poe switche ako zalozne, ale na domacu siet su zbytocne velke a do firemnej ako nove si to nikto neda.
Ale zase vsetko je otazka ceny, ak by sli po 20 eur zoberiem ich uz len z principu;o).