Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úprava filtru pomocí regulárního výrazu (asi).

section.article-content:last-child > p:nth-child(18)
nebo ##p:nth-of-type(16)

Je tady někdo, kdo rozumí tvorbě filtrů pro AdBlock nebo uBlock?
Potřeboval bych, aby někdo udělal pravidlo, které by pobíralo různá čísla (na konci - místo 18).
Tzn. aby filtr blokoval řádek ve stránce p:nth-child(18) - ať je tam jakékoliv číslo v intervalu 1 - 99.

Díky za snahu, sám na to nestačím.

parlamentnilisty.cz###main > div.container:last-child > div.row > div.col-xs-12.col-sm-6.col-md-8:first-child > article.detail:first-child > section.article-content:last-child > p:nth-child(18)

To je celý ten filtr. Pokud tam vložím to, co jsi mi sem dal, tak ten filtr nefunguje.
Ta další čísla ve filtru - 12 - 6 - 8 se nemění.
Potřebuji něco, co bych vložil do té závorky - místo čísla 18 tak, aby filtr fungoval.

Oprava: Pokud to nahradím celé, tak to uBlock sice bere jako správný filtr, ale přesto to nefunguje.