Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google ucet

Dobrý den
Nechal jsem si zřidit na googlu učet. Pak jsem si skryl oddil.
Mezitím jsem si vytvořil Google ucet a porad ho nevidim.
Jedn ucet je na seznamu a druhy na googlu.
Zkousel jsem to i v anonymnim okne,ale presto to porad nevidim. V nastavení google je druhy emaila jako sekundární.
Dá se s tím něco delat?

Pokud je to problém prohlížeče, anonymní okno většinou nepomůže (a u googlu (a stránek, které na něm závisí, včetně třeba očkování a ohlašování zahraničních cest) rozhodně ne, ten je dost vybíravý). Co pomáhá je virtualbox a live operační systém (stáhnout nejnovější distro, stačí nějaká minimalistická verze (na CD), aby se to nestahovalo půl roku, stejně je potřeba jen prohlížeč).