Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s Escape IT EXPERT s.r.o.

Dobrý den, má někdo zkušenosti s obchodem Escape IT EXPERT pobočka Praha Kbely a Písek? Nikde jsem nenašel nic, přitom údajně existují od 1991. Ptal jsem se ve facebookové skupině na grafiku do pc a pán jménem Marek Kubíska mi sám od sebe napsal, že má RTX 3060, novou nerozbalenou za 15 400,-. Prý od ní je i doklad od nich z obchodu, že si místo ní zákazník vzal silnější. Cena mi přijde podezřele nízká, a i přes osobní předání si teda nejsem úplně jistý jestli to není nějaká bouda. Díky všem za názory!

Jojo, to jsem dělal, ale obrat jsem třeba nikde nenašel, recenze jsou takový průměrný, ale nic extra negativního.. jinak to vypadá, že to je pořád jeden majitel, v historii to vypadá, že ten obchod jen existoval, ale moc aktivní asi nebyl, když na netu nejsou žádné reference/recenze, jop na tuhle stranku jsem taky koukal

Neviem ako v CR, u nas si vies skontrolovat obrat firmy na finstat.sk, ale ci mate nieco podobne aj v CR netusim.
Podla fotiek a podla historie to vyzera na taku jednoclovekovu firmu, ktora asi riesi veci skor osobne(cez obchod), obsluhuju vacsinou ludi z okolia co ju poznaju a na webe moc neexpanduje, takze preto mas o nej malo informacii z webu.
Takych je kopec a nemusi to znamenat, ze je zla.
Ja mam napriklad tiez taku a neskromne si dovolim tvrdit, ze patrim medzi spicku v okrese, kedze som sa uz velakrat stretol s pracou mojej konkurencie a viem co su zac.
Mozno maju niekolkonasobne vyssie obraty, viac zakaznikov, viac socialnych sieti, ale lepsi urcite nie su;o).

Bohuzel, v cesku to neni povinné tyto udaje davat veřejné, některé firmy je maji veřejné a některé ne
Jasne chapu, kdyz maji 2 pobočky a majitel ma více firem tak by to nemusel byt podvod, taky jsem jinak nikde nenasel žádné spatne recenze ani na konkrétní jmena, ale clovek chce byt opatrnej:)
Diky moc:)