Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvakrát start PC

Mám Ubuntu 20.04, LTS při startu se chová tak, že spustí BIOS, tj. OK, Pak dále hledá..., restartuje samovolně a pak po druhé znovu hledá a poté spusti OS Ubuntu.
Trvá to asi 4 minuty. Někde mám v softwarovou chybu, myslím.
Dík za každou radu.

Máš to nějak divně nainstalované ... asi tam máš 2 x Grub ??? v těch 500 MB oddílech. Udělal bych to znova, oddíly jen primární, Grub "do MBR". Nebo disk předělat na GPT a udělat to s UEFI bootováním.