Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde net

mam sitovou kartu a vse nastaveny, net ale nejde, kdyz napisu ipconfig/all tak to odepise jen toto: konfigurace protokolu ip systemu windows ... co s tim?

zadne cisla se nemaji nastavovat, vse je na auto .. dhcp i dns. Je tam sitovy kabel. Ten pc je po oprave, disk smazali a ted je tam novy win ktery je potreba aktivovat a ja se nemuzu pripojit na net:/ ovladace jsem taky prio jistotu instaloval z cd a nic