Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP kameru do haly.

Zdravím.
Hala ma 40 x 20 metru a na každe straně vchod.
Chtějí 2 IP kamery. Každa na jine straně a viděla by tu 2 polovičku.
Doporučte nějakou?
Všude mame kamery hikvision a NVR DS-7616NI-K2, ale už jsem na něm zkoušel spoustu IP kamer a chytly se všechny.

Do kvalitního rozlišení až tak nemá cenu investovat. Bude to pro vratne, aby poznali, že se tam pohybuje nějaka osoba a ne třeba zviře.

Spiš nevím jaký objektiv vybrat.
Co tot? Není ta snímková frekvence nějak malo?
https://www.czc.cz/hikvision-hwi-b440h-6mm/303834/produkt?gclid=CjwKCAiA866PBhAYEiwANkIneM_04z2xCc5CWiPPIGRiTpCmXN6ishWvmwbtvvkZ4wk8Z981qEgtjBoC0lwQAvD_BwE

Nechcem do toho kecať, ale pred kúpou kamery je potrebné vedieť koľko kamier už máte v existujúcom nvr zapojených a s akým rozlíšením !
To nvr má datasheet, kde sa dozvieš koľko kamier s akým rozlíšením, prípadne akú kombináciu kamier s akým rozlíšením to nvr zvládne....