Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook fotky na profilu.

Ahoj mám takový problém s fb. Když mě někdo označí na fotce tak fotka je na timeline ale když rozkliknu přímo fotky na mém profilu tak tam není. Kde se to dá nastavit aby se přidávaly přímo do fotek ? Díky

To je len odkaz na fotku,musíš ju mat aj Ty ,keď ju nemáš ,tak ju neuvidíš,je to podobné ako zástupca programu na ploche Windows,keď program nieje v počítači a zástupca na ploche zostane ,vidíš len zástupcu ,ktorý odkazuje nikam…