Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook

Zdravím přišel jsem pro radu chtěl bych koupit nový notebook na hraní nebude to žádné dělo disk by stačil 512GB a cenu bych měl tak do +- 23 000Kc prosím doporučení názory a zkušenosti budu vděčný.
Narazil jsem na notebooky HP OMEN zkušenosti?
Další procesory Intel x AMD?
dekuji

gigacomputer jsou pouzite notebuky.
grafika 1650 je totalni dno ("ti" trochu lepsi), taky to odpovida te cene.

za herni minimum jde povazovat gtx1660.
nevyhoda v modne tenkych 15" notebucich je jasna: spatne chlazeni.

cili kdybych byl dite co si hraje hry, sel bych do 17" s xx60 grafikou. to ovsem nestoji 23t.