Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Příprava na opravu LOOP / BSOD při načtení flashky s Win 10

Včera večer se bratrovi z ničeho nic objevila BSOD s touto chybovou hláškou. Následně se počítač restartoval, skočil do loga MSI s hláškou "příprava na automatickou opravu...".. V tomto momentě už se jen opakuje smyška s tím, že se PC restartuje neustále dokola..

Na flashdisk jsem přes MS MediaCreationTool stáhl Win 10 a přes F12 bootnul.. Objeví se logo Windows a vždy to skončí opět BSOD se stejnou chybovou hláškou jakou to vše začalo.

Nenapadá někoho kde by mohl být zakopaný pes? Je v háji deska? Ještě se mi nestalo, že bych nedokázal načíst instalačku/opravu z flashky, takže netuším co s tím. Bohužel nemám bokem žádné komponenty na prohazování, takže možnost je jen koupit nové.

Kdybyste někdo věděl, budu rád za pomoc :)

Řešení:

Zkusil jsem zkusit každou ramku zvlášť s každou po jednom naběhla instalačka.. Když je připojím všechny, tak ne..

Nechal jsem tam dvě a dokonce už naběhl i normálně Windows.. Takže to vidím asi na vadný slot na desce a nebo je vadná RAMka ale závada se neprojevuje pokaždé..

Prozatím asi dávám jako vyřešené, nechám to teď běžet na dvě RAMky a pokud bude vše OK, tak cajk.

Zkusil jsem zkusit každou ramku zvlášť s každou po jednom naběhla instalačka.. Když je připojím všechny, tak ne..

Nechal jsem tam dvě a dokonce už naběhl i normálně Windows.. Takže to vidím asi na vadný slot na desce a nebo je vadná RAMka ale závada se neprojevuje pokaždé..

Prozatím asi dávám jako vyřešené, nechám to teď běžet na dvě RAMky a pokud bude vše OK, tak cajk.