Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade pc

Dobry den, pred lety jsem si kupoval tyto komponenty a nechaval sestavit PC, nyní bych ale potreboval upgradovat sestavu z duvodu zpomalení a snížení výkonu. Mohlo by navyseni ram pc zrychlit ? Pokud ne mohli by jste mi poradit co vymenit poprípade co dokoupit investici bych si predstavoval tak do 6k, Dekuji

Procesor Intel Pentium G4560
Pevný disk Seagate BarraCuda 1TB  Počítačový zdroj EVGA 430W Základní deska MSI B250M PRO-VD  Grafická karta EVGA GeForce GTX 1050 SSC GAMING ACX 3.0  Počítačová skříň SilentiumPC Brutus M10  Operační paměť Crucial 8GB DDR4 2400MHz CL16 Ballistix Sport LT Dual Ranked

má desku MSI B250M PRO-VD, chce bez grafiky utratit 6 tisíc,

To prave nechapu jestli je to co uz ma, nebo je o to, co uz ten prd dobrovolne vybral. Jestli jooo, tak by stacilo popripade koupit jen CPU a MB = 3 600 -> 4 000Kc s lepsi MB.

Intel Core i3-10100F - (2 069,-)
ASUS PRIME H510M-R (1600,-)
2x 8Gb Kingston FURY DDR4 2666MHz CL16 (800Kc *2)
Coz jsme zaklad na nakych 5500Kc.

Pise 6 000Kc, ale iHMO by tu desitku vysolil kdyz mu skroutis ruku, vis jak to s tazatelama je, trochu na ne zatlacis a uz z te male kapsicky od rifli vytahuje litr navic :)
Jinak i5-7600 za dobrej peniz v pohode staci, je to slusnej Quad-Core co bezi na korektni frekvenci.

celé jsem to nečet, ale ten šrot v zadání asi má, výhledově počítá s grafikou, proto teď jen 6t na zbytek.
tu mu nabízí ssd + updatnout ram.
mě se ten dvouválcový cpu zdá úplně nechutný, možná bych odsunul nákup ramky, ale ty dva válce navíc by to chtělo.

nakonec je to na něm.
ono je to různé, tu si nějaký tazatel nechal napsat sestavu snad za 50t., po 30 dotazech to upřesnil a pak si koupil na systém kingston a400 :(