Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt UNEXPECTED STORE EXCEPTION při náhodných událostech

Zdravím,

Mám teď 4 měsíce starý PC který jsem si postavil. Doteď fungoval skvěle, ale včera a dnes mi po náhodných událostech s PC vyběhla modrá smrt. Včera jsem odpojoval LAN kabel od PC, a poté vyběhla modrá smrt. Dnes jsem PC chtěl vypnout, ale jak jsem dal Vypnout, vyskočila modrá smrt, a všiml jsem si chybového kódu UNEXPECTED STORE EXCEPTION, nevíte o tom něco?

+ po těch 2 BSOD mi také komplet crashnul Android telefon který používám jako síťovou kartu
(nemám natahlý kabel a pcie nebo usb síťovku doma prostě nemám)

Předem díky,
Michal

Setup:
Ryzen 5 1600

2x16 Kingston Fury

MSI B450 PRO MAX

MSI GT750 1GB (čekám na konec nedostatku čipů, měl jsem tuhle doma v šuplíku, něco se s tím dělat přec jenom dá)

Samsung 970 Evo 280GB M.2 nvme s OS

Kingston 500GB SSD

500W zdroj Silentium PC Elementum

po těch pádech windows spustit kontrolu disku ve vlastnostech c:
stáhnout a spustit nirsoft bsod viewer, kterých driverů by se měl pád týkat. originální součásti windows neřešit (ntoskrnl.exe)

přesto tuším zradu v nezakázaných automatických aktualizacích ovladačů a v jejich postupném rozdrbávání mrchosoftem.
jak vidím, základní desku tvůj pc nemá, takže instalací jejích ovladačů se asi nikdo nezabýval.