Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena starého PC

Dobrý den nedávno jsem si sestavil s vaší pomocí nové PC(radost si tu nechat poradit, lidi by tu za to měli být placený, děkuji moc) leží mi tu zbytečně to staré (HP) vůbec nevím kolik bych si za to mohl říct tak jsem se chtěl zeptat vás jestli to má nějakou cenu
Edit: případně nějaký program potom na smazání disků aby nebylo možné si z toho soubory vytáhnout zpět
--------------------------------------------------------------
Základní deska: HP ipm17-tp
--------------------------------------------------------------
Grafická karta: NVIDIA GeForce™ GTX 960 2GB
--------------------------------------------------------------
Procesor: Intel® Core™ i7-6700 CPU 3,40GHz
--------------------------------------------------------------
Chladič procesoru: HP p/n 796061-001
--------------------------------------------------------------
Zdroj: HP PS-8501-2 (více obrázek) Zdroj obrázek
--------------------------------------------------------------
RAM: 8 GB DDR4 (2X4GB)
--------------------------------------------------------------
Disk1(SSD 2,5): 128 GB (windows)
Disk2(HDD3,5): 1 TB (Seagate desktop 7200)
Disk3(HDD3,5): 2TB (WD Blue (EZRZ))
--------------------------------------------------------------
Ostatní: •Windows 10 Home, LAN, Wifi a Bluetooth adaptér 3165NGW, 4x USB 3.0, 4x USB 2.0, čtečka karet, Optická mechanika, sound Bang & Olufsen

Je to 6let staré ale díky grafické bídě to vidím víc jak na 5:-)

Po projití repasovaných PC s roční zárukou bych to dal na bazosi za 9 a o ten litr dolů tě asi stáhnou. Záleží jak to budeš hrát.

2tb disk bych vytáhl cenu stejně nezvedne a než jej prodat za 700 bych si jej radši nechal.na zálohy. Třeba bych jej dal.i.jako jednodiskovy do.nasu/ externího boxu.

Disky formatuju tak že jej celé premazuju pomocí sw veracrypt. Zašifrují celý disk..pak ho formátem zpristupnim.

Co to.system na novém pc ? Je zpátky na A400 ?

Dobře díky

2tb tedy nechám na zálohy aspoň bude víc místa toho není nikdy dost ještě se chystám koupit Seagate IronWolf 4TB CMR jen na zálohy koukám i po naskách ale to až někdy do budoucna vůbec nemám páru jak to celé funguje

Na novém pc už je windows na 980 rozdělený na dva oddíly opravdu to nabíhá ještě rychleji, zmáčknu a je to jak kdyby to bylo v režimu spánku :-D kde jsou časy kdy jsem si pustil PC a šel si udělat oběd :-D

Tak to sem rád že ta A400 nebrzdi ten nový PC. Omylem jsem kdysi dva koupil rodičům tak vím co je to za brzdu.

Co se týká ceny před dvěma roky jsem v podobné situaci prodával Sandy bridge i7 2600k na bazosi s horší VGA a bez SSD, s DDR 3. Vyvolavacka byla 7 a prodal se po mírné korekci.

Tady všichni cenu odhadují níž ale počítají s tím, že bude kupovat odborník a nějak si do toho promítají kolik by za to dali oni. Jenže nakupující bude někdo komu odešel starý PC nebo chce rychlejší ale nemá zase 20,30,50 na novy. Takže jsem přesvědčený že 8.nebo okolo 8 můžeš v klidu dostat. Týden se nikdo neozve kromě nesmyslných nabídek a pak napíšou tři během hodiny. Jen ta grafika byť 2gb je dnes 3+