Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel chybné zamknutie

Zdravím,

mám excel s viacerými hárkami a všetky sa snažím zamknúť rovnakým spôsobom (povoliť filtrovanie, vkladanie hyperlinkov, zakázanie mazania riadkov,... ) Vo všetkých hárkoch okrem jedného zamknutie funguje správne podľa vybraných vlastností zatiaľ čo v tom jednom to spraví... niečo? (hyperlinky ostanú povolené okrem jedného stĺpca, filtrovanie zakáže aj keď by malo byť povolené)

Ide o to, že je to interný pracovný súbor a nemôžem ho zdielať. Preto som ho sem aj nedával. Pokiaľ som skúšal zamknúť prázdnu tabuľku kde ostali len vzorce a vzťahy tak je všetko v poriadku. Obsah všetkých doplnených buniek je len general text.