Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herná myš

Cauko,

Moja cca 7 ročná myš Génius GX gaming Gila už vypovedá službu a chcel by som niečo podobné a aby vydržalo aspoň polovicu, co tato.

Za odpovede vopred ďakujem.

Jaký je rozpočet? Co od myšky vyžaduješ?

Více tlačítek a takovej ten herní design co asi vyžaduješ - Logitech G502 Hero

osobně vlastním Logitech G102 a nemůžu si jí vynachválit obyčejná myška ale nějak mi prostě padla do ruky že bych nic jiného nebral možná tedy bezdrát Logitech G305

Edit: pokud jsi byl spokojený s tím co jsi měl proč nekoupit novou? 7let je krásná doba Genius gila

Ta tvoje je za 50€ a pokud jsi byl spokojen vzal bych takovou na kterou už jsi zvyklí Genius gila(50€)
Pokud ti nevadí obyčejná taklogitech g102(28,17€) nebo si připlatit už za bezdrát ale bude o něco těžší logitech g305(40,32€)
nakonec více tlačítek herní design ale nad limit logitech g502 hero(61,10€)
Jiné myšky neporadím protože s nimi nemam zkušenosti a nerad bych poradil nějakou kde bude třeba špatný senzor který vynechává atd.