Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s DVD-Rom

Zdravim mam taky problem mam NTB s DVD-ROM s WIN11 a dal som ju zakazať cez ovladaci panel aj odstraniť a nič nepomohlo,potrebujem to dať preč kvôli tomu,že ak ntb zavriem tak po chvili sa mi stale zapina-načitava DVD-rom.Dik za rady.

Zobutí ti mašinu nejaké zariadenie ak je v Bios povolené S3.

do cmd.exe, ako Správca zadaj: powercfg -lastwake
V Správe zariadení vypni, zakáž "povoliť zobudiť týmto zariadením"; myš, ethernet, klávesy, usb porty.

Skus v Správe napájaní OS Windows alebo v Bios vypnúť fastboot (rýchly štart).

DVD mechanika nespôsobuje svojvoľné budenie OS.

Musíš sa tým prelúskať sám.