Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pc se nechce vypnout ani restartovat

Dobrý den, nastal my problém s vypínáním pc a občas i s USB porty (předními na bedně)
Začalo to tím když jsem hrál tak najednou vypl monitor a psal není signál zastavili se větráčky na GPU (Rx 6700 Xt) ale pc dále běžel, provedl jsem restart přes tlačítko na bedně...
Od té doby pc nejde restartovat pořád se točí kolečko s nápisem restartování.
Nejde občas ani vypnout, zhasne monitor ale pc stále běží občas je i slyšet jakoby vypnutí zdroje ale pořád běží.
Windows asi 4x reinstalovanej a problém přetrvává. (GPU si nemyslím že by to mohlo být je 20 dní stará)
Zajímá mě čím by to mohlo mít pár rad už jsem vyzkoušel a nepomohli... MOhla by to být MB, PSU nebo disk?
Děkuji za pomoc.
Jedná se o pc s windows 10, CPU: R5 2600, GPU: Radeon Rx 6700 Xt, MB: Asus TUF B450 Plus Gaming, RAM: 16 GB Hyper X, PSU: 600W

A mysliš že by se špatný zdroj projevoval zrovna takto? I když jinak drží napětí na větvích v pořádku? :)
Edit: Potom my ale nejde do hlavy to že když chci pc restartovat tak vlastně zdroj pořád běží ale windows jako by zamrzli a pořád se na monitoru točí kolečko s nápisem restartovaní...