Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s internetom v pc

Zdravím, mám problém ze mam novy internetový router a všetko ide ako má problém ale je ze môj stolný pc má bezdrôtovú wifi cez 2 anténny napojené na pci expres pod grafikov má už nejaké 2 roky a problém je teda ten ze ako mam novy internet na pc mi nejde a problém píše ze "Wi-Fi nemá platnú konfiguráciu protokolu IP" čo s tým mám prosím robiť ?

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Pretože IP na tom stolnom PC (cez WiFi) koliduje s inou IP adresou (máš ju tam asi nastavenú napevno). Ak máš na routeri nastavené DHCP (Enable), nastav si sieťovku na automaticky získavať IP.

Mimochodom - čo stále máte s tým WiFi na desktop PC? tam sa odporúča prepojenie pomocou kábla. WiFi je skôr pre mobilné a prenosné zariadenia.