Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrotik RB2011UiAS-2HnD a špatné sdílení USB disku přes SMB

Ahoj,

používám router Mikrotik RB2011UiAS-2HnD, který jako router funguje dobře, k mé spokojenosti.

Zkoušel jsem však v něm nasdílet USB Flash disk, podle manuálu na youtube.

To se nakonec povedlo, ale nefunguje to nikterak uspokojivě.

Dal jsem tam USB Flash disk 8GB, a funguje dobře pro malé soubory.
Například pro MP3 písničky do 10MB.

Jestliže tam ale nahraju například seriál, který má 1GB, tak to pracuje dlouho a nefunguje ukazatel průběhu nahrávání.
Nakonec se tam nahraje, ale nejde odtamtud už přehrávat.

A to ani v případě, že jej stahnu zpět na HDD.

Zkrátka funguje to nějak, ale nespolehlivě a neuspokojivě.

Tak jsem se chtěl zeptat, jestli se s tím někdo z vás nesetkal.
USB disky jsou v pořádku, zkoušel jsem dva.
O problémech s diakritikou v názvech vím, nepoužívám ji tedy.

dík

podporou usb3 disku se prsily az modely archer.
coz znamena, ze do te doby to sice vyrobci nabizeli, ale byla to jen parazitni vlastnost toho procesoru, ktery se navic venoval necemu jinemu.
ta flashka je tam jako extremne nouzove reseni, neni to naska.