Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větráček pod grafikou, nějaký nápad?

Laik prosí o radu. Na zadní stěně skříně PC mám mezi grafikou a zdrojem, místo akorát tak, na malý větráček. Zdroj topí na grafiku, ta zas odvětrává dolů
na něj. Podle mě by tam prděl menší větráček. Poradí někdo jakej vybrat, a hlavně, kam ho píchnout? Deska je MSI MAG 550.Viz foto. Předem děkuji za návrhy.

Vyfoť ještě tu horní půlku.
Malej vetracek třeba 4cm "do notebooku" fouká malo. Pokud bys oddělal všechny ty plechy na vga možná bys tam dostal 80x80.
Zdroj má foukat ven.
Vedle chladiče CPU bývá místo na skříni na pořádný ventilátor. Dal se dávají ventilátory dopředu skříně a ty posouvají vzduch kolem grafiky.

Grafika má dva větráčky, co funí přímo pod sebe. Nejde to ven. Nahoře to červený je obr větrák na procesoru, vedle, to modrý, velkej větrák co jde ven. V předu můžu větráky dát, tam mám spousty místa, ale nechci přisávat z venčí, jen foukat ven.