Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zprovozneni skeneru OKI B4540 MFP v Adobe Acrobatu (sken do PDF)

Ahoj,
mam problem se zprovoznenim skeneru z tohoto multifunkcniho mirne obstarozniho zarizeni. Po instalaci sw a driveru z prilozenych cd se podarilo zprovoznit tiskarnu, a vlastne i skener - ten je funkcni, pokud napriklad v programu XnView dam "nacist TWAIN zdroj". Sken pak probehne v poradku. Nicmene v Acrobatu (Prof.), po zvoleni volby "vytvorit PDF ze skeneru" mi po volbe skeneru napise chybu: "...skener nelze najit".

Nevim, nakolik to muze souviset, nicmene v "Ovladacich panelech - Skenery a fotoaparaty" neni uveden zadny skener a kdyz jsem se snazil pridat rucne ze seznamu, tak tam zadne OKI drivery nebyly. Zkousel jsem hledat na internetu drivery pro toto zarizeni, nasel jsem akorat ty, ktere jsem tam uz daval (ze stranek oki).

Mozna je to trochu zmateny, pripadne nejasnosti upresnim.

Diky za jakekoliv podnety a rady.
M.

Jen pro pořádšek - operační systém asi bude Windows eXPerience?

po volbe skeneru napise chybu: "...skener nelze najit".

Po volbě skeneru? Takže ti nabídne skener k vybrání?

Ale že není vidět v "Skenery a fotoaparáty" se mi zdá podezřelé.

Ahoj, diky za reakci,
s OS mas pravdu, to jsem trapne opomnel zminit, jsou to vskutku XP. V te nabidce volby skeneru je pravda na vyber jedna (jedina) volba, ktera je "COLOR MF Twain 2.0". Ta se ovsem prave nezobrazuje v "Skenery a fotoaparaty". A stejna volba je prave v tom XnView, kde to funguje. No moc tomu nerozumimm.
M.