Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook ukazuje "fixing (C:) stage 1: 23%

Zdravím, chci se zeptat, mám notebook a teď když zapnu noťas tak mi to ukazuje "fixing (C:) stage 1: 23% ( nějaká čísla ) total: 8% ETA: nějaký čas".

Nemohu se dostat na plochu ani vynuceným restartováním notebooku, když to restartuju tak jo jede od znova a nebo mi to píše " probíhá automatická oprava na disku, bude to trvat déle než hodinu". Nevíte někdo co s tím než to dám na opravdu ? děkuji.

Změna hloupého předmětu, původně: Notebook (host)

Kamo, to je uplne v pohode, to se stava u NTB s SSD diskem, kdy treba ten NTB lezi 2 mesice ve skrini nepouzivany.
nebo taky tam zacina byt nejaka zavada s tim SSD a pak je to uplne v poho, staci bejt ok, data mame vsichni zalohovany, tak proste spustime reinstalaci Win a to vetsinou z 60% vyresi problem. Jo a taky problem casto vyresi obnoveni do tovarniho nastaveni (to je dost podobne reinstalaci Win).