Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funkcne ceske proxy/vpn - zdarma;o)

V poslednej dobe pozeram dost veci na YT o mafii, CZ/SK, predovsetkym 90.roky, kedze som tie roky zazil.
Na CT bezi teraz zaujimavy serial Devadesatky, o ktorom som nevedel a ponukol mi ho algortitmus na YT.
Bohuzial po 2.castiach dolo k jeho vymazaniu kanala, s cim som pocital, pretoze som vedel, ze na YT je to cernota, co mi vsak nevadilo...ved si to pozriem oficialne na webe CT.
Na moje prekvapenie som zistil, ze uz aj CT sa uz hra tiez na prava a 3.cast som si nemohol pustit, pretoze moja IP je SK a k archivu asi maju pristup len CZ IP.
Nevadi poradim si...vygooglil som si par ceskych proxy a namatkovo ich skusil asi 10...hoci na webe v tabulke svietila dostupnost, odozva, aj kapacita prenosu ani jedna nebola funkcna....teda telefon hlasil, ze na nete sice je a problem nema, ale webove stranky mi nenabiehali. Pri niektorych hlasil telefon, ze je pripojeny na wifi, ale nema internet dokonca.
Otazka znie....je vobec v tejto dobe mozne ist na chvilu napriklad na web CT s ceskou IP (samozrejme pre mna;o))?
VPNky zdarma urcite nebudu, ale v proxyni sice s ubohou rychlostou a stabilitou som este nejake ocakaval...ale asi uz zijem mimo realitu v tejto oblasti.
Ma v tom niekto lepsi prehlad?

ak myslíš tie proxy a vpn čo sa inštaluje aplikácia do mobilu tak bacha, aby to nebol malware... často sú inak nefunkčné... odporúčam skôr rozumné VPN/Proxy kde si stiahneš len konfigurak, ktorý v systéme použiješ.

Kedysi (2 - 3 roky dozadu) doplnok do Google Chrome doplnok Hola VPN (zdravím týmto používateľa Nuda a ospravedlňujem sa mu za prípadný záchvat, ktorý som mu týmto spôsobil), síce pre iné krajiny ale tiež to postupne začali k...iť:

1. Najprv fungovalo všetko ako malo.
2. Potom začali obmedzovať neplatiacim používateľom obmedzovať prístup na 2 hodiny.
3. Pred pár mesiacmi mi Chrome tvrdil, že doplnok obsahuje malvér, a zablokoval ho.