Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hudba do videa opravdu zdarma?

Kde sehnat hudbu do videa aby byla skutečně zdarma a nebyl s tím nějaký problém že to hodí někdo na net a autor o tom ani neví a lidé to stahují? Video bude nahrané na internetu, hledám hudbu ale opravdu zdarma.

Hledej No Copyright Music, najdeš dost knihoven kde si můžeš vybrat. Případně jdou najít i na youtube, pokud to dokážeš odtamtud nějak stáhnout. Já takhle stahoval když jsem stříhal videa z akční kamery w7.1. Většinou to bylo z dovolených, sice je nedávám veřejná, ale problém nikdy nebyl.