Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej PC - nacenění PC sestavy

Dobrý den, prosím, mohl by mi někdo pomoci nacenit tento kompletní set?

Nikdy jsem s ním netěžil, používán jen na hraní/filmy/web od roku 2017. Vše je po záruce nebo jsem ztratil faktury, původní obaly nejspíš nedohledám, takže prodávám prostě celý set tak jak stojí.
Case: HAL 3000 black, 3x USB 3, 6x USB 2.0, Žádné LED světla, prostě černý bytelný case
CPU: Intel Core i5 6400 @ 2.70GHz (Skylake 14nm)
RAM: 16GB DDR4 (4 sloty celkem, 2 použité) (max. 32GB)
Základní deska: MSI H110M ECO (MS-7794) (U3E1)
Grafické karty: Integrovaná: Intel HD Graphics 530
Dedikovaná: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (subvendor: MSI)
Disky: 111GB Patriot Blast (SATA (SSD))
465GB Western Digital WDC WD5000AZRX-00L4HB0 (SATA)
596GB Western Digital WDC WD6400AAKS-65A780 (SATA)
Mechanika: TSSTcorp CDDVDW SH-S223B, spolupracuje jen s CD, DVD, je to relikvie minulosti, ale někomu by mohla přijít vhod.

Pokud to porovnám s tím co se prodává na alze za 21 (sestijadro, 1650) a cenu grafik v bazaru,propočtů stáří 5let tak.mi vychází vyvolavaci cena 12. Dík té situaci s grafikama. Slevnit to můžeš vždycky, můj odhad je že prodas i za 12
Na bazosi neplatis provizi(ale všichni chtějí slevu). Jestli chces být grand dej to za 10.