Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno google - novy ucet

ahoj vsem,

rad bych se poradil se znalejsimi v teto veci. jako urcite mnozi z vas, i ja pouzivam G Suite legacy free edition. tato sluzba bude koncit a ja stojim pred volbou, co dal. bud prechod na placenou verzi a nebo novy ucet google, cili gmail. jsem s tim ok, najit nejake vhodne jmeno neni snadne, ale je to resitelne. nicmene, pri zakladani noveho uctu google jsem narazil na moznost, ze neni potreba gmail, ale stavajici email jineho poskytovatele. je to zajimave, ale tady zacinam tapat. co se stane, kdyz jako stavajici ucet zadam svuj email, ktery je na zaparkovane domene a je vyuzivan prave jen pro email na google? nebo bych mel nejdriv email presunout nekam jinam, treba k seznamu a pak teprve ho zadat pri zakladani uctu google? jak tohle funguje?

diky moc za pomoc

Do G Suite sa asi prihlasuješ svoji G účtom - nie? A pokiaľ máš G účet - tak ten platí pre v´šetky služby od G. Takže nemusíš zakladať žiadny nový účet. Len G Suite už nebude. Ostatné veci, ktoré G neruší - budú fungovať naďalej a pod tvojim G účtom sa do nich dostaneš.