Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome pre Android sťahuje a spúšťa subory bez interakcie

Otvorim na mobile s Androidom 11 Chrome, otvorím webstranku, bez kliknutia na čokoľvek to zrazu stiahne súbory, ktoré webstranka cez script spustí stiahnutie, a mobilný Chrome sa ani nespyta či to môže stiahnuť, a po stiahnutí ten súbor dokonca sám otvorí... dobrá cesta k malwaru... pri tom v Chrome je nastavené aby sa pred každým stiahnutím spýtal, má zároveň zakázané oprávnenie pristupovať k súborom.. čo to ten Google zas vymyslel... rovnaký problém som mal na starom mobile, ale tam to šlo riešiť aspoň tým zakazanim v opravneniach.

Na Androide ani moc nie, v podstate na mobile som na nete fakt len minimálne, ale problém je že na mobiloch som nenašiel jediný normálny prehliadač... Firefox je pomalý ako 100 ročná babka v markete, Chrome zas robí toto a nevie ani doplnky, a iné čo som skúšal to bolo len horšie.