Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crash hry Apex Legends

Dobrý den. Mám menší a už pár týdnů starý problém a nevím si rady.
Zapnu li hru Apex legends a hraju , cca po 40 minutách někdy i malinko dříve se hra zasekne bez udání důvodu. Hru musím vypnout přes správce úloh. Poté hru zapnu znovu začnu hrát a během 2 - 3 minut hra krešne znovu stejným způsobem. Za mě to vypadá na Hadrware ale sledoval sem teploty těšně po kreši hry a nebyli nijak závratně vysoké. CPU 58 C, GPU 59 C , Disk 32 C, Ramky 29 C.
Ovladače sem si čeknul a pro jistotu všechny přeinstaloval ( až na CPU ) Grafiku sem nijak netaktoval a ani procák.

Moje sestava je Motherboard Cybertooth 990fx chip set R9X0
Ramky jsou DDR3 kingstony 2x 8 gb
Grafika RX 570 4 gb
Procák FX 6300.

Koukal sem a celej můj set je optimální pro hraní téhle hry ( až na cpu který splnuje minimální požadavky).
Pokud má někdo nějaký nápad sem otevřený všemu. Děkuji !!

Tak jsem spustil HODINOVÝ test na OCCT. Koukal sem do prohlížeče událostí alě z dneška tam není ani zmínka o chybě hry Apex Legends. Taky sem vyzkoušel asi 40 minut poslední díl TombRidera kterej je určitě více náročný a běžel mi v pohodě i při teplotách 60 - 63 C na procáku. Dám vědět až test skončí