Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Disky v NAS

Ahoj. Mam nas Synology DS220j dva HDD v JBOD. V počítači vidím jedno uložistě o kapacitě obou HDD. Jde nějak nastavit abych viděl v PC každý disk zvlášť, jako dvě uložiště? Díky za radu, Aleš

To bohužel nevím, DS220j neznám ... Ale určitě tam musí být v nastavení konfigurace disků, kde se volí třeba ten RAID a v rámci RAID konkrétní typ (RAID1 = mirror, možná ten JBOD, při více discích RAID5, atd.). Tam začni.

Možná se ty disky musí odebrat, udělat nějaký Reset a začít znova.