Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Horká grafika

Dobrý den,
programy mi ukazují, že teplota grafické karty je 70C, ale já tomu nevěřím (nadotyk bych řekl že je vařící). Snížím teplotu grafiyk při pořízení lepší RAM ?

V PC jsou dva větráky. Jeden na zdroji, druhý na procesoru. Zadní mřížka je dostatčená, na boku jsou ještě dvě mřížky. Myslím že tah je dostatečný. Po sundání bočnice se teplota snížila o 1 stupeň. (zroj informací o teplotě je program, kterému osobně nedůvěřuji)

Přesně tak. Já kdysi experimentoval a někde jsem se o tom dočetl.
Na bočnicích mám perforace částečně přelepené. Bylo to podle toho návodu.
Teploty klesly rapidně dolů. A to na Pentiu 4 HT 3000 Mhz, což je přímotop.
Návod už bohužel nenajdu. Bylo to něco o chlazení, ale už to bylo dávno.