Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SW - ANDROID

Dobrý deň,
Existuje nejaká stránka cez ktorú si môžem stiahnut premium appky zadarmo?
(Overené stranky poprosím)
S pozdravom
A

Určitě ano například Revdl,Rexdl,ale abys je mohl instalovat je třeba v obchod play vypnout Play Protect a používat Antivirus. Například Dr.Web Liht zdarma. A při instalaci takových aplikaci odmítnout kontrolu Play Protect.