Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace na šrafování obrázků

Jdu se poptat. Potřebuji vyšrafovat pár obrázků a nechci si kvůli tomu kupovat software (ani právě nevím jaký).
Znáte někdo aplikaci, která je vhodná (nebo i přímo určena) k šrafování? Může být i pouze na to, ale free etc.
Podmínka je možnost nastavení šrafování (tloušťka, sklon, rozestup čar).
Díky za tipy.

Potřebuji vyšrafovat pár obrázků

Nevím, co si pod tím představit.

Obrázek se šrafováním se dá stáhnout z internetu nebo si třeba udělat vlastní šrafování v Excelu podle představ... A pak použít grafický editor, vrstvy a prolnutí....