Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tlf nenačte sd kartu, proč?

Zdravím, prosím vás o radu. Do tlf Huawei P20 Lite jsem si vložil sd kartu64gb s cca 5GB fotek. Jenže v tlf v galerii se nezobrazuje, ale přitom v úložišti ano a ukazuje těch cca 5GB.
Musí se někde něco nastavit abych mohl fotky z této paměťovjky prohlížet apod?
Děkuji

fotky mám na pamet karte, po vložení do zarizeni se mi jen oznamí, že karta ma tolik a tolik souborů, ale nejde nkde otevřít a třeba prohlížet
Když otvřu v tlf GALERII, tak ani nevím jakým zpusobem vytvořit novou složku, pouze lze PŘIDAT ALBUM, ale to si nejsem jisty jestli to bude ono

nevím, zkusim jiný tlf, zda to bude fungovat jinak