Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s napájením grafické karty a nebo zdroje

Zdravím,mám jen dotaz koupil jsem si od Asusu novou desku Commando je pro hráče spíše určená,ale to není ten problém .Na starší desce Asus P5B-DELUXE mám tyto komponenty :2 grafické karty což je Grafická karta MSI N9600GT-T2D1G-OC, 1024MB DDR3 (1800MHz), NVIDIA GeForce nx9600GT (700MHz), PCIe x16, SLi, 256bit, 2xDVI,která je napájena kabelem od zdroje a další,která mi podporuje fyziku tak je to Asus 8600GT 512DDR3,která nepotřebuje žádné napájení,je jen v PCI slotu,potom dále zvuková karta CREATIVE X-FI,satelitní karta SKYSTAR2,pak CPU INTEL CORE2Duo 2,40Ghz a ram 2Gb+zdroj 560W Chieftec.Toto všechno jsem dal na novou desku a hlásí mi to že grafická karta nemá dostatek napájení tutíž mi sníž výkon na ukor systému tak,že vše mám nainstalované obě grafiky,ale jak spustím nějakou novou hru,která je náročná tak se mi seká.Tak,že bych se chtěl zeptat jen jestli nebudu muset koupit nový a výkonější zdroj a nebo to bude v grafické kartě ten problém.Děkuji za vaše názory předem

Skontroloval by som ze ci mas do vsetkych kariet zapojene vsetky potrebne dodatocne napajania (vsetky piny, ak ma 8 tak 8pinov). A podla moznosti rozdelovat vetvy zdroja na jednotlive karty inu vetvu.
Za druhe nenapisal si to najdlezitejsie - znacku a typ zdroja, a udaje zo stitku zdroja (prudy pre 12V vetvy). Udaj "560W" je uplne naprd, moze byt 560W zdroj ktory to bude stihat a moze byt 560W zdroj ktory to nebude stihat ani nahodou. Ak mas nejaku z tychto skvelych znaciek 2 tak ho rovno chod vratit alebo odnes do zberu srotu.