Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrada za iCloud for Windows

PC s Win10 a s iCloud for Windows prestal synchronizovat footky s iCloudom a to dost zvlastne...posledne fotky su z 24.12, aj ked na iCloude su aj fotky z noveho roku a nie vsetky fotky s 11/12 mesiaca su v stave synchornized...par ich je, ze ich vidi klient, ale nevies si och stiahnut k sebe/zosycnhronizovat.
Na webe som nasiel tonu (ne)zmyslov, kde moze byt chyba, samotna aplikacia ma na MS store 2.8* a 1 hodnotenia prevazuju 5, takze mi je jasne, ze pokus spojit Apple a MS nedopadol 2x staste, ale pre istotu sa pytam, ci niekto neriesil nieco podobne a co mu pomohlo.

vo win aktivovať jednoduchý prístup-namapovať ako jednotku a zaškrtnúť pracovať v režime offline a vždy dostupné offline,bohužial niektoré funkcie icloud je možné upravovať jedine z macos alebo ios,takže icloud ako taký je vhodný pre toho,kto má k dispozícii win a apple zariadenie,pre čistokrvného užívatela win je to menej vhodné,bez apple zariadenia sú niektoré veci neriešitelné,tam je lepšie,pokial je to win10 alebo win11 využiť free microsoft azure account a free azure cloud úložisko a spol....

Ideo to, ze uzivatel ma Iphone a chce ho prepojit s pc, kde ma Win10.
Navyse ide o 65 rocneho pana, takze skusit ho naucit na iny cloud, ci nebodaj pouzit sw tretej strany, ktory vie pristupovat k iCloude normalne (chvalia sa tym vsetkym backupovacie sw inak) mi pride uz nemozne...navyse komunikacia je mozna len cez telefon.