Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetaktování

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s přetaktováním procesoru a grafické karty? Jsou velká rizika zničení? Pomůže to vůbec? A mnoho dalšího.

Tak popořadě:

máte někdo zkušenosti s přetaktováním procesoru a grafické karty?

Ano, mám.

Jsou velká rizika zničení?

U některých jedinců a za určitých okolností rozhodně ano.

Pomůže to vůbec?

Čemu? Stabilitě ne, teplotám ne, životnosti ne, rychlosti o něco ano

A mnoho dalšího.

Radši ne.

To snad musíš vědět ty? Morální životnost je stejně tak krátká, že o tom nemá cenu uvažovat. Jestli je pro tebe důležitá stabilita nebo pár Mhz navíc, to si musíš taky rozhodnout sám. A jako poslední věc - záleží, na co člověk počítač používá - na psaní ve Wordu není potřeba PC přetaktovávat.