Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win XP a tiskárna HP LaserJet 1200

Zdravim, potreboval bych poradit jak ve win xp tuhle tiskarnu pridat v siti aby slo tisknout...je to tak ze jsou 3pc v siti pripojeny a tisknout z tyhle tiskarnyv pohode,ted jsem pridal 4pc do site LAN a chtel bych nastavit aby to slo taky tisknout pres sit... jakykoliv help by mi pomohl..
Predem dik;-)

když ta tiskárna ze dvou pc nebo více pc jede a z dalšího nejede bude problém v tom přidaným pc. Zkontroluj nastavení sítě (stejná skupina, vhodně nastavené ip adresy,zapni sdílení souborů) a nastav znovu sí't přes průvodce nastavením sítě. Zkus na přidaném pc vytvořit sdílený adresář a jestli jej uvidíš z ostatních pc.

No jestli ta tiskárna visí na WXP, pak je třeba do tohohle počítače přidat uživatele stejného jako má ten počítač, z kterého chci tisknout, a navíc tenhle uživatel musí mít heslo (s prázdným heslem nejde se chytit žádného síťového prostředku).
Pak je taky dobré se podívat na ouško zabezpečení té nasdílené tiskárny(na tom jejím počítači) a přidat tam skupinu users, a dát jí práva na kdeco(u této tiskárny).
Pak obvykle ten druhý počítač tiskárnu vidí a může na ní dělat cokoli(kromě tisku i rušit tiskovou frontu a další).