Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem amd black screen a green screen

Zdravim mam problém mam den stary pc sestava i5 11400 2.60ghz amd radeon 6500xt 16g ram dochazi ke zčernání nebo ze zelenani obrazovky a uplnemu zaseknuti pc , muzu jen restartovat na tvrdo hlavnim spínačem . Je nato prosim naky reseni dekuji predem

pry uz jsou k dostani i lepsi grafiky nez toto.

jestli to nahodou neutrpelo pri transportu:
vsechno bych rozpojil / vytahnul ze slotu a zas zapojil zpatky.

instalace systemu s ovladaci je od prodejce, nebo vlastni?

To dělá od začátku (od prvního spuštění)? Po jaké době? V zátěži (hry) nebo i při "normální" práci? Obecně: tato nádhera se projevuje při přehřívání (grafiky, CPU). Neuletěl ti při přepravě nějaký chladič? Zkontroluj.