Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatná grafika ve hře - PUBG

Zdravím, zničehonic mi uprostřed hry začaly problikávat textury - čáry a pixely - je to absolutně nehratelné. Dělá to jen ve hře - ne ve videu nebo v menu hry. Hra je nainstalovaní znovu, ale dělá to stále. Grafika Intel taky znovu nainstalovaná. Vše je aktualizované a notebook neukazuje žádné chyby. Notebook má více jak minimální požadavky na hru. Jde to nějak spravit nebo je grafika kaput?
Zdroj: https://www.poradte.cz/pocitace-a-prislusenstvi/51642-spatna-grafika-ve-hre-pubg.html

Za tu dobu co PUBG existuje se HW nároky určitě měnili a většinou už pak neaktualizují tak že už třeba nesplňuješ ani ty minimální, tohle vypadá na to že GPU nestíhá vykreslovat, neukazují se ti i někdy ve hře černé čtverečky na zemi nebo celá zem černá? Nepíšeš nic o HW jaký máš notebook? co v něm je za CPU, GPU, Ramky?

Dělá t i v obyčejné Track Manii - všude snížená grafika, ale přesto je to pořád stejné

Acer Predator PH317-51
BIOS
Version
V1.21
Date
MOTHERBOARD
Manufacturer
KBL
Model
Sienna_KLS
Version
V1.21
OPERATING SYSTEM
Edition
Microsoft Windows 10 Home (64bitový)
Version (Build)
21H2 (10.0.19044)
Devices and Drivers
PROCESSOR
Intel® Core™ i7-7700HQ CPU @ 2.80GHz
GRAPHICS
Intel® HD Graphics 630
NVIDIA GeForce GTX 1060
AUDIO
Realtek High Definition Audio(SST)
NVIDIA Virtual Audio Device (Wave Extensible) (WDM)
NETWORKING AND I/O
Qualcomm Atheros QCA61x4A Wireless Network Adapter
Realtek PCIe GBE Family Controller
MEMORY
16 GB
STORAGE
WDC WD10SPZX-21Z10T0
WDC WDS480G2G0B-00EPW0
Intel Software
Intel® Rapid Storage Technology (Intel® RST) User Interface and Driver for Intel® 7th/8th Generation Platforms

Nevím jak to je v noteboocich ale není možný že se to pouští na té integrované grafice co má CPU? HWmonitor nebo ostatní podobné programy ukazují že hry vytěžují tu GTX 1060? Tady je ten velkej problém v noteboocích něco se po**re a člověk nemá tu možnost zkoušet protože se do toho nedostane, nejspíš odchází grafika nebo taky už dávno odešla a tobě se PC pouští na té integrované pokud to je tak možné nevím jak to notebooky mají připojené (zkontroluj tu GPU jak se vytěžuje a teploty při hraní toho GPU a CPU)