Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fps drop při nekterých hrách

Dobrý den, při některých hrách např. league of legends, dayZ mi při hraní po 5 min začnou dropovat fps, běžně hraji na 170fps+ - a po 5 min hraní mi to začne skákat na 20-30fps pokles trvá 5sekund a poté se fps vráti k normálu a takhle mi to dělá celou hru. Náročnější hry mi jedou bez problému. chtěl bych se zeptat, čím to může být. děkuji
zasílám foto TEPLOTY A MŮJ NOTEBOOK. teploty jsou focené při hraní league of legends.

No není to normální, prostě se to přehřívá, vyčisti notebook od prachu, zkus sehnat nějakou chladicí podložku s ventilátory
Ty teploty ti tam svítí červeně a ty máš ještě zde otázku čím to může být? ::) procesor se přehřeje sníží výkon aby se nepřehřál = snížení FPS