Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uzamknutie SD karty

Zdravím, chcel by som sa opýtať. Je nejakým spôsobom možné zamknúť alebo zašifrovať SD kartu len pre jedno zariadenie? To znamená, že na inom zariadení by nebolo možné ju používať alebo čítať z nej. Venuje sa niekto ničomu takému? Ďakujem. :)

Ďakujem za odpoveď. Viem, že sa dá zakódovať obsah na karte heslom, ale mám na mysli skôr také niečo, že proste aj keď niekto iný otvorí tú SD kartu u seba na PC, tak by z nej proste nevedel čítať alebo kopírovať jej obsah. Proste SD karta by bola určená len pre jedno zariadenie.