Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záseky notebooku

Dobrý den, druhý počítač Notebook Lenovo IdeaPad 3 15IGL05 se bezdůvodně zasekává.. Prostě se zamrazí a nejde s ním nic dělat, nereaguje na nic, musím ho vždy vypnout a zapnout a po čase to udělá znova.. Nevíte někdo co by s tím mohlo být ? Děkuji za radu.

Změna předmětu, původně: Záseky PC (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Konfigurace je

Notebook - Intel Celeron N4020 Gemini Lake, 15.6" TN antireflexní 1366 × 768, RAM 8GB DDR4, Intel UHD Graphics 600, SSD 256GB, numerická klávesnice, webkamera, USB 3.2 Gen 1, WiFi 5, Hmotnost 1,7 kg, Windows 11 Home

odhaduji bud problem softwaru (jaky je pouzit antivir), prip. vada HW - zavada SSD, preplneny disk, pripadne mohl byt NTB polit tekutinou

Zdarec, Jojo diky, on si ho pořídil fotřík a na mu říkal ze to nebude žádná sláva :D každopádně ho ma od Vánoc.. a disk ma prázdnej, politej nebyl a antivirus používá normálně od windows ( ten základní ).. takže teda vrátit ? Dekuju za váš čas

nehodlám plýtvat časem na to, proč se zasekává 2jádrový atomový shit s displejem, který má rozlišení asi jako mobil.
ten odpad byl nefunkční v den prodeje. (toto je horší než 10 let starý pc a nemůže stačit nenažranosti w10/w11)
pro výrobce je to levný plošný spoj s nulovým výkonem a tedy s nulovými nároky na chlazení. složitost výrobku jen o něco vyšší než domovní zvonek.
za vola je u té koupě zákazník, co chtivě sáhne po nejlevnějším shitu, protože na to v obchodě napsali že je to "notebook". kdyby to napsali na plotýnkový vařič, odnese si ho a taky bude nadávat, že je pomalý.

fascinuje mě na tom jiná věc: jak takový nevýkonný shit může vážit 1.7kg? vždyť ten krám s malým odběrem má i malou baterku.
to do toho zklamaným zákazníkům jako kompenzaci vkládají zlaté pruty?

řešení to nemá, ten kriplkrám nemá dostatečný výkon pro nic. tak snad pro nějaký android / chromebook.