Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dávková kontrola pravopisu (CZ, AJ)

Ahoj,

pořeboval bych dávkově kontrolovat textové soubory (CZ A AJ) a validovat pravopis (cca 100 za den).

Koukal sem po placených službách a v podstatě nemám tolik peněz si zaplatit API, které má stejně vždy nějaké omezení (délku).

Přemýšlel jsem, jestli by to nešlo nějak přes google dokumenty, tam se pravopis kontroluje.

Nemá někdo zkušenost s API přístupem? Nebo doporučíte jiné řešení, klidně i placené za pár stovek měsíčně.

Děkuji všem za rady

Vystup v JSON ceho? Chybnych slov v jednotlivych souborech nebo ceho?
Kontrolu pravopisu si predstavuju tak, ze musim chyby opravovat.

Jde to zvladnout i ve VBA - otevru soubor, provedu kontrolu a pokud existuje nejaka chyba, bud to zapisu nebo necham soubor pto opravu otevreny. Kdyz je bez chyby, zavru jej.
Pokracuju dalsim souborem ve slozce nebo kde to mas.