Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ulozene PDF nezobrazuje jedno pole

Mam potvrdenie, pdf s poliami, a xdp subor s datami. Ked otvorim xdf, tak sa mi otvori adobe a vsetko korektne vo formulari vyplni datami z xdf suboru.
Dam ulozit ako, nazov.pdf, mal by som mat uz len jeden subor, vyplneny pdf. Aj mam, vsetko OK, ale jedno pole sa mi neulozi vyplnene.
Ako je to mozne? Formular, ani xdf niesu moje. Do xdf zasiahnut mozem, to je textovy, hodnoty pre pole su OK.
Ked som to skusal, tak na zaciatku sa mi to ulozilo, aj som to v tom pdf videl ked som ho otvoril, do pdf nevidim, je kryptovane.

Myslel som to tak, ze ked som to po vygenerovani prvykrat ulozil, ze to pole bolo vyplnene (aspon sa mi to zadlo :-) )
A ze nevidim do pdf, to je tak, ze vnutro (pdf formulara) je asi heslovane, nevidim normalne nazvy poli, len necitatleny rozsypany text , v tom formulari
Myslel som ci tam niekde nieje problem, napr dvakrat rovnaky nazov pola alebo co ja viem, ale zase ked je to ako formular a data tak nieje problem, len po ulozeni . . .