Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojení více monitorů k notebooku HP ProBook 640G2

Dobrý den,

prosím o radu, jak připojit k notebooku HP ProBook 640G2 bez dokovací stanice 2 monitory.
Na notebooku je výstup 1xVGA - funkční, 1x display port (připojení mi nefunguje)

Na jednom monitoru je 1x DVI, 1x VGS
Na druhém 1X DVI, 1xVGA, 1x Display Port

Funguje mi připojení jednoho monitoru přes VGA
Druhý monitor, zapojený VGA->Redukce VGA/Display Port->Display Port mi i přes doporučení nefunguje ani v jednom směru.
Redukce https://www.czc.cz/c-tech-adapter-displayport-vga-m-f-cerna/302204/produkt

Děkuji předem za odpověď a věcné rady.

Řešení:

Logicky bez DP kabelu připojení DP nevyzkoušíš. Ale nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat. Určitě máš větší šanci než s nějakou pofidérní redukcí.

Takhle jsem dostal kabely z práce a následně doporučení, že redukce ke stávajícímu by měla stačit.

Myslíš, že je problém v té redukci a řešením bude kabel DP -> DP? Případně dokážu jako laik zjistit, že je DP funkční než kabel koupím?